RH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

4 posters

Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by Admin sub 21 kol 2010, 19:43

Glavna tema za raspravu, pitanja, probleme u vezi najbolje PPC zarade.

Admin
Admin

Broj postova : 68
Reputacija : 10
Join date : 23.03.2010

http://forum.rh-forum.com

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by sparta sub 21 kol 2010, 20:27

Pozdrav svima.
Zainteresirao sam se za internet zaradu putem AdSensa. Samo napraviš stranicu, staviš oglase i gledaš kako ti zarada raste.

Samo čuo sam da su strani oglasi bolje plaćeni nego naši. Je li to istina?
sparta
sparta

Broj postova : 2
Reputacija : 0
Join date : 21.08.2010

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by Admin sub 21 kol 2010, 21:16

sparta je napisao/la:Pozdrav svima.
Zainteresirao sam se za internet zaradu putem AdSensa. Samo napraviš stranicu, staviš oglase i gledaš kako ti zarada raste.

Da je bar tako. Onda bi odavno svi ostavili svoje poslove i prebacili se na zaradu putem AdSensa Very Happy


sparta je napisao/la:Samo čuo sam da su strani oglasi bolje plaćeni nego naši. Je li to istina?


Istina je da ako imaš stranicu na engleskom jeziku da češ imati veću zaradu nego sa hrvatskom stranicom. Naravno ako ti je broj posjeta približno isti. Razlog tome je što strani oglašivači izdvajaju veće količine novca po kliku nego domaći.

Admin
Admin

Broj postova : 68
Reputacija : 10
Join date : 23.03.2010

http://forum.rh-forum.com

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by sparta ned 22 kol 2010, 12:08

Jucer sam poslao zahtjev za AdSense racunom. Da li netko zna kada bi mogao ocekivati odgovor?
sparta
sparta

Broj postova : 2
Reputacija : 0
Join date : 21.08.2010

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by Fenix ned 22 kol 2010, 20:35

Ovisi. Možeš čekati par dana ili par tjedana. Neki su čekali i po par mjeseci. Moja preporuka ti je da napraviš blog na blogspot.com i prijaviš se za AdSense putem njega.
Meni je bio račun odobren odmah sljedeći dan.
Fenix
Fenix

Broj postova : 9
Reputacija : 4
Join date : 22.08.2010

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by King Kobra uto 24 kol 2010, 17:18

Zanima me da li mogu staviti AdSense na stranicu na kojoj već imam druge oglase (tipa etarget) i affiliate oglase?
King Kobra
King Kobra

Broj postova : 4
Reputacija : 1
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu Empty Re: AdSense - sve vezano uz AdSense zaradu

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.