RH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Najbolje od Muje i Hase

Go down

Najbolje od Muje i Hase Empty Najbolje od Muje i Hase

Postaj by Admin sri 24 oľu 2010, 00:27

Imao Mujo macku i nije znao kako da je se rjesi.Pozali se on Hasi a ovaj mu kazea jesi ti debil Mujo pa odnesi je u drugi kvart i ostavi je tamo!
Sretnu se oni nakon par dana i govori Mujo kako se macka vratila vec drugo jutro.
-Pa odnesi je Mujo, bolan na drugi kraj grada pa se nece vratit.
Ucini Mujo tako ali ne prodje dan i evo ti macke opet nazad.
Sretne on opet Hasu,pozali mu se a Haso ce-Pa mujo sta me davis,odnesi je jos dalje,odnesi je tamo u sumu u tri picke materine pa nek se onda vrati ako moze!
I prodje tako mjesec dana i sretnu se opet njih dvoje,pa Haso pita
-Jeli Mujo sta bi s onom mackom?
-suti bolan,da nije bilo macke nebi se znao vratit doma!


Otiso Mujo da lovi krokodile na rijeku,i lovi on cjeli dan,ulovi preko sto krokodila,i na kraju onako sav umoran govori...uhvatit cu jos jednoga,pa ako on nema cizme jabat cu mu majku...


Vratio se Mujo s puta oko svijeta... sretne se s Hasom i opisuje mu svoje dogodovštine
pita ga Haso: Mujo, jesi li ti bio i u Australiji
Mujo: jesam
Haso: a jesi li, bolan, vidio klokane
Mujo: ma što vidio, i jeo njihovo meso
Haso: pa kakav okus ima to meso
Mujo: a pusti, riba ko riba
---
bio Mujo u Japanu i razgovara s Japancem
prvi dan...
Japanac: Mujo, hoćeš li da ti pokažem nešto japansko?
Mujo: hoću
bum-tres-bum ... i složi se Mujo na pod
Mujo: pa što je to bilo?
Japanac: judo
drugi dan...
Japanac: Mujo, hoćeš li da ti pokažem nešto japansko?
Mujo: hoću
bum-tres-bum ... i složi se Mujo na pod
Mujo: pa što je to bilo?
Japanac: kung fu
treći dan...
Mujo: hoćeš li da ja tebi pokažem nešto japansko?
Japanac: hoću
bum-tres-bum ... i složi se Japanac na pod
Japanac: pa što je to bilo?
Mujo: poluosovina od Toyote


Doso Mujo u Ameriku u posjet Hasi.I uvece njemu dosadno pa ode on u kino.Dodje do saltera, a prodavac mu govori
-Ti si novi ovdje?
-Jel ba kako znas
-Kod mene kupuju karte crnci,za bjelce je tamo desno
Ode Mujo tako na drugi salter:
-Prvi red partera,molim
-Ti si novi ovdje?
-Jel ba kako znas
-Pa parter je za crnce,za bjelce je balkon
Kupi tako Mujo jadan zbunjen balkon,sjedne se u treci red,kupi kokice,kolu....i nakon nekog vremena jadnome se pripisa
-Jeli,dze je ovde wc,pita on prvog do sebe
-Ti si novi ovdje?
-Pa odakle znas,bolan
Kad ti se pisa,odi ljepo na rub balkona,izvadi cunu i pisaj po crncima dole
-Muji malo neugodno,ali pisa mu se pisa,nema druge izvadi cunu i pocne pisati.Pisa on,olaksanje....kad se neko zadere odolje:
-Ej ti,jesi ti novi ovdje?
-Pa kako ti sad znas da sam novi?
-Pa saraj malo!!!


Pliva Mujo Nilom kad izadje pred njega krokodil.
Mujo ce : "Nemoj Lakosta majke ti".


Dosao Mujo u javnu kucu i trazi od madam kurvu sa sidom. "Ali mi nemamo takvu" kaze madam. Placam 5.000,00 DEM nato ce Mujo. Vidjevsi da bi se dalo i lijepo zaraditi madam ode do Lili i kaze "Znam da nemas sidu ali 5.000,00 DEM je 5.000,00 DEM" Nakon pola sata Mujo svrsava i pored 5.000,00 DEM turnu joj u djep 1.000,00 DEM Lili. Posramljena jer je lagala Lili skruseno prizna Muji da ona ipak nema sidu. Nato ce Mujo "Imas Lili imas".

Pitali Muje dali bi spavao sa medvjedicom za 100 DM? Kaze Mujo: Bih da imam para.


Nasli se Slovenci u opcinskim vijecu da rasprave zasto oni nisu cool kao Bosanci.Ok,cijela Juga ih smatra najpametnijima, a Bosance najgluplima i opet svima su Bosanci najdrazi.I dodju oni do zakljucka da moraju napraviti nesto glupo,jako glupo,tako da sjebu Bosance i pokupe simpatije ostatka Juge.I raspravljajuci tako dodju do zaklucka da naprave most nasred livade!To je stvarno glupo,slozise se odusevljeno,jer sta ce most nasred livade!Pa toje preglupo i za Bosance!
I tako napravili oni most,i na jutro otvorenja dolazi delegacija,stotine reportera iz cijele Juge,kamermani... kad ono sjedi Mujo nasred mosta i drzi stap!?!
-Sta radis ti tu Mujo?
-Pa sta bi radio,bolan,pecam!


Takmicili se Amerikanac, Rus i Bosanac (kako poznato....) tko ce izvesti bolju tocku u cirkusu...
I sad uzme Amerikanac lava.
Pljesna Amer rukama i lav hopa propne se na zadnje noge...
Publika ocarana i pljeska!!!!
Doso sad red na Rusa. Uzme on slona.
Pljesne rukama i slon hopa skoci samo na prednje noge....
Publika vristi, pljeskaju, sve je za pet ovo-ono...
Doso sad red i na Bosanca.
Uzme on neku zmijurinu.
Pljesne rukama a zmija:"sssssssss"
Publika zbunjena....
Pljesne on opet, a zmija:"ssssssssssss"
Sad vec poceli dobacivat iz publike, gadjat ga i tako to..
Pljesne on treci put, a zmija ce:
sssssssssss....inoc sam, ssssssinoc sssssam, pola kafane popio...


Drpili Mujo i Haso tuce koznih jakni i donesu ih na vasar u Sarajevu da ih prodaju.Taman ih ostave na standu onako neraspakirane,odlazi Mujo na wc,Haso se za trenutak okrene,naleti Cigo sto na sat i sve im jakne pokupi.
Zaleti se Haso ali Cigo brz ko zec nestade iza ugla.
Vraca se Haso sav uzdihan i naleti na Muju iz Wc-a.
-Otisle sve jakne,-govori Haso
-Posto?-sav se razveseli Mujo
-Po nabavnoj!


Uhvate domorodci Bosanca,Francuza i Njemca.
Odite u dunglu i donesite po jedno voce,nesto cemo sa time napreviti a onda ste slobodni.
Prvi se vraca Njemac sa sljivom,domorodci uzmu sljivu i guraju mu je u supak a on se dere kao da ga kolju.
Dolazi Bosanac sa bananom,domorodci mu je guraju u supak a on se smije kao lud.
Ma zasto se smijes?
Vidio sam da Francuz dolazi sa lubenicom.


Skoče Mujo i Haso padobranima s 3000m. Dođu do 1000m i pita Haso hoće li otvorit padobrane. Mujo odgovori: "Imamo vremena, bolane." Isto i na 500 i 100m, a kada su stigli na 3 metra pita Haso opet isto, a Mujo odgovori: "Bolan, nikad nisi skočio s 3 metra?"


Šetali Mujo i Fata ulicom, kad Fatu zaboli uho. -Joj!- vrisne Fata -zaboli me uho! -Ne brini bona- reče Mujo i poljubi ju u uho. -Joj, moj zub!- vikne Fata kasnije -Ne brini bona- reče Mujo i poljubi. Neki starac ih je gledao s prozora i povikao: -Ej bolan, dal‘ ti lječiš i hemoroide da i mene poljubiš?


Nakon završetka rata u Vijetnamu Amerikanci odlučili nagraditi vojnike vrijednim nagradama koje oni sami odaberu. Jedni su zaželili kuće, drugi skupe aute i dođu do Hase da kaže svoju želju: -Ja ću za svaki centimetar od vrha moga kurca do jaja 1$. Amerikanci se počnu smijati toj želji, ali budući da je želja, oni dovedu i sve TV postaje da snime to ispunjenje želje i krenu snimati od vrha kurca pa sve niže - 1, 2, 3 cm ... ali nigdje jaja. Na to će jedan od novinara: -Dobro Haso, gdje su ti jaja? A na to će Haso: -Pa u Vijetnamu.


Išli Mujo i Haso na safari u Afriku i cijeli dan bili u lovu. Umorili se oni navečer i uđu u šator i taman legli, kad se u šator uvuče lav i iz sveg glasa riknu: "Graaaorrrggghhhh!" Kad veli Mujo: "Diži se Haso - počinju crtani!"

Admin
Admin

Broj postova : 68
Reputacija : 10
Join date : 23.03.2010

http://forum.rh-forum.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.