RH Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evo još viceva

Go down

Evo još viceva Empty Evo još viceva

Postaj by King Kobra sri 24 oľu 2010, 11:50

Našao sam neke viceve na [You must be registered and logged in to see this link.]

Idu dvije banane ulicom
Idu dvije banane ulicom, jednu pogazi auto, a druga se oguli od SMIJEHA.

Ministar u Švicarskoj
Hrvatski ministar financija posjeti Švicarsku vladu i vidi Švicarsko ministarstvo pomorstva, začuđen upita njihovog ministra: - "Pa kako to da imate pomorsko ministarstvo a nemate mora?" Švicarski ministar: - "Pa isto tako kao i vi imate ministarstvo financija a nemate financije."

Porez na alkohol
Svaka vlada radi isti potez: podigne porez na alkohol pa onda od muke piješ još više.

Koliko je snalažljiva naša vlada?
Što bi se dogodilo kad bi se naša Vlada našla u pustinji? Prvo bi se čudili, zatim bi sazvali sastanak i onda bi pijesak poskupio.

Mesić u Kini na Olimpijskim igrama
Došao Mesić u Kinu na Olimpijske igre. Na aerodromu ga dočekao kineski premijer i pita ga: -Koliko vas Hrvata ima? Stipe će na to ponosno: -Pet milijuna. A Kinez razdragano: -Pa šta niste svi došli?!

Novi slogan SDP-a
Novi slogan SDP-a je: - "PAZI, SNIMA SE."

Sanader u posjetu prvoj gardijskoj brigadi
Došao Sanader u posjet 1. gardijskoj i upita jednog vojnika: - Vojniče koliko je sati? - 2 i 15, odgovori vojnik. - E, moj vojniče ne kaže se tako. Trebao si reći: "Zahvaljujući vladi i HDZ-u, sada je 2 i 15". Zatim upita slijedećeg vojnika: - Vojniče koliko je sati? - Zahvaljujući vladi i HDZ-u, ja nemam sat.

Pitanje za zastupnika Roma u Saboru
Pitanje za zastupnika Roma u Saboru: - Što vas je privuklo u koaliciju sa Sanaderom? - Satovi, brate, satovi!

Sanader u Vatikanu
Došao Sanader u Vatikan u posjet papi i donio mu kao poklon zlatnu Bibliju. Kaže Papa: - Dobro Ivo, imam ja već dosta Biblija, nego daj mi reci, kakav to sat imaš na ruci

Tko je drag Sanaderu?
Sanaderov tajnik izvještava svog šefa da su mu stigla tri gosta: Papa, izaslanik Međunarodnog monetarnog fonda i direktor Svjetske banke. - Gospodine premijeru, koga da uvedem prvog? - Papu. - odgovori šef - Njemu moram poljubiti samo ruku.

Pita Sanader Carlu Del Ponte
Pita Sanader Carlu Del Ponte: - Primate American Express? Ona mu odgovori: - Ne samo Gotovinu...

Žakov novi album
Žak je ovih dana ušao u studio i BACIO se na snimanje novog albuma,nitko nije preživio.

Kada je Žak bio sit?
Žak je jednom prilikom izjavio "Ne hvala, sit sam.", bilo je to 01.04.1876, taj dan u svijetu je danas poznat kao prvi april.

Žakovi koncerti
Žak ne može napravit male koncerte.

Kad sam bio mali
Kad sam bio mali mama me je plašila Žakom.

Žakovo predjelo
Svaki dan nestane milijun hektara amazonske prašume - Žak voli salatu za predjelo...

Žakova najdraža bajka?
Koja bajka traje najkraće? Žak i tri praščića

Žak ispred TVa
Kad Žak prođe ispred televizora, propustiš pola sata programa.

Globalna popularnost Žaka
Etiopija mijeri vrijeme prije i poslje Žaka.

Što je Žakov idol?
Žakov idol je broj PI. Ide u beskonačnost.
King Kobra
King Kobra

Broj postova : 4
Reputacija : 1
Join date : 24.03.2010

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.